2019 06 09

„Roland Garros“ dvejetų čempionės – nuo vaikystės pažįstamos draugės

Prancūzė Kristina Mladenovič ir vengrė Timea Babos yra pažįstamos nuo mažų dienų, o dabar tenisininkės triumfavo „Roland Garros“ dvejetų turnyre ir kartu iškovojo antrą „Didžiojo kirčio“ trofėjų.
Timea Babos ir Kristina Mladenovič
Timea Babos ir Kristina Mladenovič / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzės ir vengrės duetas finale 6:2, 6:3 nepaliko vilčių Ying-Ying Duan ir Saisai Zheng porai.

Tikra dvejetų eksperte tapusi K.Mladenovič rytoj taps WTA dvejetų reitingo lydere. 26-erių prancūzė iškovojo jau penktą „Didžiojo kirčio“ titulą (du iš jų – mišriųjų dvejetų) savo karjeroje.

Namų „Didžiojo kirčio“ turnyrą Kiki laimi antrą kartą – 2016 metais ji triumfavo kartu su tautiete Caroline Garcia.

Vengrei T.Babos tai buvo antroji pergalė „Didžiojo kirčio“ varžybose. Savo pirmą titulą tenisininkė kartu su K.Mladenovič laimėjo praėjusiais metais Melburne. Naujame dvejetų reitinge T.Babos rikiuosis antra.

Tenisininkės viena kitą pažįsta dar nuo jaunių turnyrų - jau tuomet užsimezgė tarpusavio ryšys, išsivystęs į gražią draugystę.

Prie prancūzės trenerių štabo prisijungus buvusiam Naomi Osakos treneriui Sashai Bajinui, tenisininkė ne tik pakils į pirmą WTA dvejetų reitingo poziciją, bet ir sužaidė produktyvų grunto sezoną vienetuose – nugalėjo tokias tenisininkes kaip Belinda Benčič ar „Roland Garros“ čempionė Ashleigh Barty.

Dvejetų turnyro nugalėtojos pelnys po 2000 WTA reitingo taškų ir pasidalins 580 tūkstančių eurų čekį.

„Roland Garros“ dvejetų vicečempionės džiaugsis 1300 WTA reitingo taškų ir 290 tūkstančių eurų piniginiu prizu.