2020 02 11

Roterdame – solidus Grigoro Dimitrovo startas

Jau aštuntąjį kartą ATP 500 serijos „ABM AMRO World Tennis Tournament“ turnyre Roterdame (Nyderlandai) žaidžiantis Grigoras Dimitrovas (ATP-22) pirmajame varžybų rate pasiuntė rimtą signalą savo varžovams.
Grigoras Dimitrovas
Grigoras Dimitrovas / „Scanpix“ nuotr.

Bulgaras turnyre ant kietos dangos uždarose patalpose 6:3, 7:6(3) susitvarkė su talentingu kanadiečiu Denisu Šapovalovu (ATP-16), kuris Roterdame buvo skirstytas aštuntuoju numeriu.

20-ąjį karjeros mačą (13-7) „ABM AMRO World Tennis Tournament“ turnyre sužaidęs G.Dimitrovas paliko gerą įspūdį – išsaugojo visus tris break point'us, įskaitant ir set point'ą antrajame.

„Buvo sunku surasti žaidybinį ritmą, – apie neparankų kairiarankio varžovo tenisą kalbėjo Dimitrovas. – Visgi išlikau ramus svarbiausiose akimirkose ir sužaidžiau tikrai gerai. Denisas yra labai aukštos kokybės žaidimą demonstruojantis oponentas, kuris uždarose patalpose su stipriais padavimais gali pridaryti daug problemų.“

Praėjusio sezono pabaigoje nesustabdomai žaidęs D.Šapovalovas laimėjo pirmąjį ATP turnyrą Stokholme ir žaidė "Masters" turnyro finale Paryžiuje, tačiau varžybos Roterdame tapo trečiosiomis iš eilės, kuriose kanadietis neperžengia pirmojo barjero.

Priminsime, kad 2018 metais 28-erių bulgaras žaidė turnyro didžiajame finale, kuriame nusileido Rogeriui Federeriui.

Antrajame etape tenisininko laukia Janas-Lennardas Struffas (ATP-34) arba Felixas Augeris-Aliassime (ATP-21).

Kituose pirmojo etapo susitikimuose sunkias pergales iškovojo du ispanai: Roberto Bautista-Agutas (ATP-12) 4:6, 7:6(1), 6:1 įveikė vengrą Martoną Fucsovics (ATP-66), o Pablo Carreno-Busta (ATP-30) 7:5, 6:7(3), 6:4 palaužė prancūzą Adrianą Mannarino (ATP-44).