Rumunė bei čekė – pirmosios WTA serijos Birmingamo teniso turnyro aštuntfinalio dalyvės

Simona Halep
„Scanpix“ nuotr. / Simona Halep
Šaltinis: BNS
0

Anglijoje vykstančiame WTA serijos moterų teniso turnyre „Aegon Classic Birmingham“, kurio prizų fondą sudaro 665 900 JAV dolerių, paaiškėjo pirmosios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.

Favorite laikoma rumunė Simona Halep vienetų šešioliktfinalio mače 6:4, 6:2 nugalėjo korto šeimininkę britę Naomi Broady, o čekė Katerina Siniakova 4:6, 6:1, 7:6 (7:4) privertė pasiduoti septintąją raketę Andreą Petkovič.

Vienetų varžybų pirmajame rate (1/32 finalo) antradienį pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyvėmis tapo slovakė, šveicarė, čekė, prancūzė ir Naujosios Zelandijos tenisininkė:

Daniela Hantuchova (Slovakija) – 14-Irina Begu (Rumunija) 4:6, 7:6 (12:10), 6:4;
Belinda Benčič (Šveicarija) – Mirjana Lučič-Baroni (Kroatija) 7:5, 6:3;
10-Barbora Strycova (Čekija) – Monica Niculescu (Rumunija) 6:2, 3:6, 6:2;
Kristina Mladenovič (Prancūzija) – Alison Riske (JAV) 6:3, 7:6 (9:7);
Marina Erakovič (Naujoji Zelandija) – Petra Cetkovska (Čekija) 6:4, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA vienetų reitingo taškų bei 124 tūkst. dolerių čekis.