Publikuota: 2013 birželio 15d. 19:23

Rumunė ketvirtuoju bandymu laimėjo WTA serijos moterų teniso turnyrą

Simona Halep
„Scanpix“ nuotr. / Simona Halep

Vokietijoje pasibaigusį WTA serijos pirmąjį „Nuernberger Versicherungscup“ moterų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 235 tūkst. JAV dolerių, laimėjo 22-jų metų rumunė Simona Halep.

Septintąjį reitingą turėjusį ir jau ketvirtąjį kartą WTA serijos vienetų varžybų turnyro finale žaidusi Rumunijos tenisininkė šeštadienį 6:3, 6:3 nugalėjo 25-erių metų vokietę Andreą Petkovič, kuris į WTA serijos turnyro finalą pateko po 20 mėnesių pertraukos.

Laimėjusiai pirmąjį karjeroje turnyrą Simonai Halep be pagrindinio prizo atiteko ir 280 WTA reitingo taškų bei 32 258 dolerių čekis.

Dvejetų varžybas laimėjo rumunės Ralucos Olaru ir rusės Valerijos Solovjovos pora, šeštadienį finale 2:6, 7:6 (7:3), 11:9 įveikusios favoritėmis laikytas vokietę Anną-Leną Groenfeld bei čekę Kvetą Peschkę.