2017 05 14

Šansas revanšui? Dominicas Thiemas pateko į finalą Madride

Aštuntasis pagal skirstymą „Mutua Madrid Open“ pirmenybių žaidėjas Dominicas Thiemas pateko į savo trečią sezono finalą ant grunto dangos. Dėl titulo austras dar sykį susikaus su Rafaeliu Nadaliu, o Madrido pusfinalyje jis 6:4, 6:4 nugalėjo Pablo Cuevasą.

D.Thiemas su R.Nadaliu finale kovėsi prieš dvi savaites Barselonoje ir tą kartą ispanas nugalėjo rezultatu 6:4, 6:1. Iš viso tarpusavyje tenisininkai yra žaidę keturis kartus, o Rafa pirmauja rezultatu 3-1.

D.Thiemas Madride rungtyniauja tik trečiąjį sykį, o tai jau dabar yra geriausias jo pasiekimas šiose pirmenybėse. Šiemet jis dar du kartus žaidė finale ir titulą iškovojo Rio de Žaneire.

Tiesa, tai tik pirmasis „Masters“ serijos finalas D.Thiemo karjeroje.

Visi trys finalai, į kuriuos šį sezoną pateko D.Thiemas buvo ant grunto dangos. Ant šio aikštės paviršiaus austras šiemet laimėjo 13 mačų ir pralaimėjo tik du kartus.

Į „Mutua Madrid Open“ finalą patekęs D.Thiemas jau užsitikrino 600 ATP reitingo taškų bei 511 tūkst. eurų piniginę premiją.