2015 02 25

Sara Errani pratęsė pergalių seriją Meksikoje

Meksikoje vykstančiame WTA serijos „Abierto Mexicano Telcel“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, antradienį baigėsi vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas.
Sara Errani
Sara Errani / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.

Dukart – 2012 ir 2013 metais – šio turnyro nugalėtoja antroji raketė italė Sara Errani 6:1, 6:3 sutriuškino čekę Lucie Hradečką, trečioji pagal reitingą prancūzė Caroline Garcia 6:4, 6:1 įveikė slovėnę Poloną Hercog, olandė Kiki Bertens 6:5 privertė pasiduoti mačo dėl traumos nebaigusią šeštąją pagal skirstymą Italijos tenisininkę Robertą Vinči, o švedė Johanna Larsson iš tolesnės kovos eliminavo septintąją raketę amerikietę Sloane Stephens – 6:3, 6:2.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis tapo šveicarė, Kazachstano atstovė, serbė, kolumbietė, rumunė, slovakė ir ukrainietė:

5-Timea Bacsinszky (Šveicarija) – Richel Hogenkamp (Olandija) 2:6, 6:2, 6:3;
Sesil Karatantčeva (Kazachstanas) – Marie Boužkova (Čekija) 6:4, 6:3;
Aleksandra Krunič (Serbija) – Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) 6:2, 6:1;
Mariana Duque (Kolumbija) – Louisa Chirico (JAV) 1:6, 6:3, 7:5;
Elena Bogdan (Rumunija) – Lauren Davis (JAV) 6:4, 7:6 (7:3);
Magdalena Rybarikova (Slovakija) – 10-Ajla Tomljanovič (Kroatija) 6:3, 6:4;
Lesia Curenko (Ukraina) – Ana Sofia Sanchez (Meksika) 6:2, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. dolerių čekis ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.