2019 03 20

SEB arenos 10-mečio taurėje – favoritų pergalės

Prie atomazgos artėja pirmą kartą rengiamas tęstinis dvejetų teniso turnyras „SEB arenos 10-mečio taurė“. Kovo mėnesį finišavo III etapas, kuriame vėl netrūko atkaklių kovų, o favoritams teko gerokai paprakaituoti, norint įrodyti savo pranašumą.
Tenisas
Tenisas / Organizatorių nuotr.

Vyrų „Power“ grupėje, kurioje poras sudaro profesionalas ir mėgėjas, antrąjį etapą iš trijų laimėjo Tomas Bagdanskis ir Simas Malakauskas. Jie grupėje du mačus laimėjo tik po dramatiškos trijų setų kovos, bet sugebėjo užimti pirmąją vietą. O finale jie 6:4, 6:4 nugalėjo Vytautą Matuliauską ir Darių Banį.

Akistatoje dėl trečiosios vietos Andriaus Nikelio ir Juliaus Gotovskio duetas 6:4, 6:4 pranoko Vaidą Bielinį bei Gediminą Narinkevičių.

Bendroje vyrų dvejetų „Power“ grupės įskaitoje po trijų etapų pirmauja T. Bagdanskis ir S. Malakauskas (850 tšk.). Antrąją vietą užima J. Gotovskis ir Andrius Nikelis (710 tšk.), trečiąją – Martynas Eimontas bei Andrius Labunskas (415 tšk.).

Moterų „Power“ grupėje triumfavo Svajūnės Vadopalaitės ir Gretos Gintautaitės duetas. Jis lyderių grupėje 3:6, 6:3, 11-9 išplėšė pergalę prieš Sandrą Krasniakovienę bei Olesią Zimnickienę ir 6:0, 6:1 nugalėjo Dainą Virkšaitę bei Verą Djakovą. Mače dėl antrosios vietos D. Virkšaitė bei V. Djakova 6:3, 4:6, 10-2 įveikė antrojo etapo nugalėtojas S. Krasniakovienę bei O. Zimnickienę.

Po šios pergalės S. Vadopalaitė ir G. Gintautaitė tapo bendrosios įskaitos lyderėmis. Jų sąskaitoje – 700 taškų. Antros yra O. Zimnickienė ir S. Krasniakovienė (600 tšk.), trečios – D. Virkšaitė bei V. Djakova (560 tšk.).

Tuo tarpu mišrių dvejetų „Power“ grupėje pirmąja vieta džiaugėsi Aušra Rudienė ir Jegoras Kronovas. Jie laimėjo visus keturis susitikimus. Pirmuosius du etapus laimėję Daiva Uosytė ir Martynas Eimontas šįkart liko antri, bet jie išsaugojo lyderių poziciją bendroje įskaitoje (900 tšk.). Antroje vietoje įsitvirtino Radvilė Zeikutė-Bachanova ir Jaunius Laurynas (710 tšk.). Pirmuosius 500 taškus pelnę A. Rudienė ir J. Kronovas atsidūrė trečioje pozicijoje.

Vyrų dvejetų „Light“ grupės finale Germanas Sudrabas ir Valentinas Janulis 6:2, 6:4 nugalėjo Juzefą Katkovskį ir Jaroslavą Lučinskį. Mažajame finale Edvardas Okynčicas su Edvinu Dovydaičiu 4:6, 6:4, 10-5 įveikė Andrių Nikelį ir Dovydą Akstiną.

Antrąjį etapą iš trijų laimėję G. Sudrabas ir V. Janulis (910 tšk.) pirmauja ir bendroje įskaitoje. Antrąją vietą išsaugojo tik penkti trečiajame etape likę Gintaras Glicas ir Vytas Jakučionis (640 tšk.).

Mišrių dvejetų „Light“ grupėje triumfavo Marius Stonys ir Aušra Višniauskaitė. Jie finale 6:2, 6:0 pranoko Kęstutį Jasiūną ir Kristiną Bajelienę. Nepaisant to, K. Jasiūnas ir K. Bajelienė, kurie laimėjo pirmus du etapus, su 900 taškų užtikrintai pirmauja bendroje rikiuotėje. M. Stonys ir A. Višniauskaitė (660 tšk.) pakilo į antrąją poziciją.

Šiuo metu jau vyksta IV etapas. Iš viso visose grupėse klasifikuotos yra 78 poros.

Daugiausiai taškų per visą sezoną surinkusios poros varžysis gegužę vyksiančiame SEB arenos 10-mečio taurės finale. Kiekvienos grupės prizininkų laukia vertingos dovanos. Grupių nugalėtojai laimės keliones į teniso turnyrą Turkijoje su apgyvendinimu, kitiems prizininkams atiteks SEB arenos ir partnerių įsteigti prizai.