2015 05 12

Serbų teniso mašina Novakas Džokovičius nesustabdomas: iškovojo 18 pergalę iš eilės

Trijų savaičių pertrauka geriausio pasaulio tenisininko Novako Džokovičiaus iš vėžių neišmušė. Į kortus sugrįžęs serbas sėkmingai pradėjo turnyrą Romoje.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame mače Italijos sostinėje N.Džokovičius įveikė varžovą iš Ispanijos Nicolasą Almagro po trijų setų kovos 6:1, 6:7, 6:3.

174-ta pasaulio raketė antrajame sete užkūrė tikrą pirtį N.Džokovičiui ir sugebėjo jį palaužti po pratęsimo. Pratęsime čempiono titulą ginantis serbas pirmavo 5:2, tačiau ispanas pelnė 7 taškus iš eilės.

Trečiajame sete ispanas kaip lygus su lygiu kovojo su N.Džokovičiumi ir įpusėjus setui rezultatas buvo 3:3. Serbui galiausiai pavyko laimėti varžovo padavimą, kai ispanas pasiuntė kamuoliuką į tinklą. Lemiamu metu geriausias pasaulio tenisininkas parodė aukštesnę klasę ir galutinai palaužė varžovą.

Pastarąjį kartą N.Džokovičius varžybose dalyvavo turnyre Monte Karle, kuriame tapo čempionu. Nugalėjęs N.Almagro serbas pratęsė įspūdingą laimėtų mačų seriją – šiuo metu jis yra iškovojęs 18 pergalių iš eilės.

Kitame etape pirmo pagal skirstymą serbo laukia kitas Ispanijos atstovas Robertas Bautista Agutas. Jis nugalėjo savo tautietį Marcelą Granollersą 6:1, 6:3.