2017 01 21

Serena Williams be vargo pateko į ketvirtąjį „Australian Open“ etapą

Antroji pasaulio raketė Serena Williams neturėjo sunkumų „Australian Open“ trečiojo etapo mače su tautiete Nicole Gibbs. Šešis kartus turnyro čempionė vos per šiek tiek daugiau nei valandą nugalėjo savo varžovę 6:1, 6:3 ir aštuntfinalyje susitiks su 16 pagal skirstymą Barbora Strycova.
Serena Williams
Serena Williams / „Scanpix“/AP nuotr.

S.Williams šiame mače laimėjo net 83 proc. savo pirmųjų padavimų ir penkis kartus palaužė varžovės kirčių seriją.

„Labai sunkiai dirbu treniruotėse ir dabar matome to darbo vaisius, – po mačo teigė S.Williams. – Tikiuosi, kad jau pajaučiau gerą žaidimo ritmą ir man bus dar lengviau kituose etapuose.“

Amerikietė dėl vietos ketvirtfinalyje susitiks su B.Strycova:

„Esame žaidę ne kartą. Ji visuomet labai geros sportinės formos. Jos žaidimas stabilus bei agresyvus. Tačiau šiame turnyre aš tikrai neturiu ko įrodinėti. Tiesiog žaidžiu ir dedu visas pastangas, jog laimėčiau.“

„Australian Open“ po šeštosios dienos paliko šeštoji turnyro raketė Dominika Cibulkova. Slovakė nusileido 30 pagal skirstymą rusei Ekaterinai Makarovai 2:6, 6:7 (3:7), 3:6.

Užtikrintą pergalę iškovojo devintoji turnyro raketė Johanna Konta. Ji be vargo įveikė 17 pagal skirstymą Caroline Wozniacki 6:3, 6:1.

Kitų šeštadienio mačų rezultatai:

B.Strycova (WTA-16) – C.Garcia (WTA-24) 6:2, 7:5;

J.Brady (WTA-116) – E.Vesnina (WTA-18) 7:6 (7:4), 6:2;

M.Lučič-Baroni (WTA-79) – M.Sakkari (WTA-94) 3:6, 6:2, 6:3.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius