-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2015 04 01

Serena Williams pasiekė Majamio pusfinalį ir įspūdingą karjeros žymą

33-ejų metų Serena Williams iškovojo 700-ąją pergalę karjeroje. Pirma pasaulio raketė iš JAV po atkaklios kovos 7:6(4), 1:6, 6:3 nugalėjo 27-ą pagal skirstymą turnyre vokietę Sabinę Lisicki ir pateko į Majamyje vykstančio turnyro pusfinalį. Mačas truko daugiau nei dvi valandas.
Serena Williams iškovojo 700-ąją pergalę karjeroje
Serena Williams iškovojo 700-ąją pergalę karjeroje / „Scanpix“ nuotr.

Prasidėjus lemiam setui S.Williams laimėjo oponentės padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:0. S.Lisicki atsitiesti nepavyko. Tai buvo ketvirta abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir trečia S.Williams pergalė. S.Lisicki vienintelį laimėjimą pasiekė prieš dvejus metus Vimbldono turnyre.

S.Williams turnyras Majamyje yra itin sėkmingas. Šiame turnyre amerikietė dalyvauja jau 15-ą kartą ir siekia aštunto čempionės titulo. Ji iškovojo 71-ą pergalę ir patyrė 8-is pralaimėjimus.

„Miami Open“ turnyro pusfinalyje S.Williams kovos su trečia pagal skirstymą Simona Halep arba Sloane Stephens.

S.Williams tapo vos aštuntąja tenisininke per visą istoriją, kuriai pavyko pasiekti 700-us pergalių karjeroje. Daugiausiai laimėjimų pasiekė Martina Navratilova (1442), Chris Evert (1309), Steffi Graf (902), Virginia Wade (839), Arantxa Sanchez-Vicario (759), Lindsay Davenport (753) ir Conchita Martinez (739).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?