2011 08 01

Serena Williams iškovojo pirmą titulą 2011

Serena Williams po sugrįžimo į tenisą tapo pirmo turnyro nugalėtoja. 29 metų amerikietė triumfavo Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiame „Bank of the West Classic“ turnyre. S.Williams finale susitiko su Marion Bartoli, kuriai atsirevanšavo už šiųmetinį pralaimėjimą Vimbldone.
Serena Williams
Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pakeliui į finalą S.Williams Standforde vykstančiame WTA serijos turnyre nugalėjo Mariją Šarapovą ir Sabine Lisicki.

Finalo pirmame sete S.Williams du kartus pralaimėjo savo padavimus ir atsiliko 2:4. M.Bartoli pirmavo 5:4 ir stojo atlikti padavimų, tačiau laimėti pirmo seto nesugebėjo. S.Williams laimėjo tris geimus iš eilės ir setą 7:5.

Antrame sete 13-os „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtoja sutriuškino varžovę 6:1 ir tapo varžybų nugalėtoja.

Tai pirmas Serenos laimėtas turnyras po 2010 metų triumfo Vimbldone. Po traumos tenisininkė nukrito į 169-ą vietą pasaulio reitinge, o tai buvo vos trečias jos turnyras šiais metais.

„Jaučiuosi labai laiminga. Džiaugiuosi laimėjusi turnyrą, tačiau tai dar ne pabaiga. Reikia tęsti tai, ką pradėjau“, – žvelgė į ateitį S.Williams.

29 metų amerikietė ruošiasi rugpjūčio pabaigoje prasidėsiančiam „US Open“ turnyrui, kurį per karjerą laimėjo tris kartus. Sportininkė prieš tai ketina dalyvauti Toronte ir Sinsinatyje vyksiančiuose turnyruose.