2012 08 06

Seserys Williams trečią kartą tapo olimpinių žaidynių dvejetų varžybų čempionėmis

Moterų dvejetų varžybas laimėjusios amerikietės seserys Venus ir Serena Williams tapo pirmosiomis tenisininkėmis, iškovojusiomis po keturis olimpinius aukso medalius. Amerikietės finale 6:4, 6:4 nugalėjo Čekijos porą Andreą Hlavačkovą ir Lucie Hradecką.
Venus ir Serena Williams
Venus ir Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Venus ir Serena Williams moterų dvejetų varžybas taip pat laimėjo 2000-aisiais Sidnėjuje bei prieš ketverius metus Pekine. Be to, Venus Williams tapo Sidnėjaus žaidynių vienetų varžybų čempione, o Serena Williams šeštadienį triumfavo Londone, moterų vienetų varžybų finale nugalėjusi rusą Mariją Šarapovą.

Be to seserys prisijungė prie ispanės Conchitos Martinez, kuri taip pat laimėjo medalius trijose skirtingose olimpinėse žaidynėse – sidabrą 1992-aisiais Barselonoje bei 2004-aisiais Atėnuose ir bronzą – 1999-ais metais Atlantoje.

Moterų dvejetų varžybų bronza atiteko rusėms Marijai Kirilenko ir Nadeždai Petrovai, kurios mažajame finale 4:6, 6:4, 6:1 įveikė amerikietes Liezel Juber ir Lisą Raymond.

Po 88-erių metų surengtą olimpinį mišrių dvejetų turnyrą laimėjo baltarusiai Viktorija Azarenka ir Maksas Mirnas, finale 2:6, 6:3, 10:8 įveikę Didžiosios Britanijos porą Laurą Robson ir Andy Murray'ų.

Bronza atiteko amerikiečiams Lisai Raymond ir Mike'ui Bryanui, kurie mače dėl trečiosios vietos 6:3, 4:6, 10:4 palaužė vokiečių Sabinės Lisicki bei Christopherio Kaso pasipriešinimą.