2017 11 18

Sezono turnyras: Laurynas Grigelis iškopė į finalą Italijoje

Laurynas Grigelis tęsia savo puikų pasirodymą Brešos mieste vykstančiame „Challenger“ serijos turnyre. Lietuvos tenisininkas pusfinalyje 7:6 (7:4), 6:1 nugalėjo kroatą Viktorą Galovičą ir pateko į finalą.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Už patekimą į finalą L.Grigelis gavo 48-is reitingo taškus, o dėl čempiono titulo kovos su Lukašu Lacko. Slovakijos tenisininkas kitame pusfinalio mače 6:7 (3:7), 6:4, 7:6 (7:1) nugalėjo Mirzą Basičių iš Bosnijos ir Hercegovinos.

L.Grigelis iškovojo jau 14-ą pergalę iš eilės. Į turnyrą Italijoje 26-erių metų tenisininkas atvyko po dviejų laimėtų „Futures“ serijos turnyrų.

Kroatas V.Galovičas antrame turnyro etape nugalėjo Ričardą Berankį.

L.Grigelis ir toliau puikiai atlieka padavimus. Viso mačo metu jis nesuteikė nė vienos progos tašku laimėti jo padavimų serijos (break-pointo).

Abu žaidėjai pusfinalio mače atliko po dešimt neliečiamų padavimų. Dvikova truko 69-ias minutes.

L.Grigelio finalo mačas sekmadienį bus transliuojamas internete ir deuce.lt portale.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai