2012 01 15

Sidnėjaus turnyro nugalėtoju tapo Jarkko Nieminenas

Nuo kvalifikacijos Sidnėjaus ATP 250 serijos turnyrą pradėjęs Jarkko Nieminenas tapo varžybų nugalėtoju. 30 metų suomis finale 6:2, 7:5 įveikė Julieną Benneteau iš Prancūzijos. Finalas turėjo vykti šeštadienį, tačiau dėl lietaus buvo nukeltas į ankstyvą sekmadienio rytą.
Jarkko Nieminenas
Jarkko Nieminenas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo 12-as J.Niemineno finalas karjeroje ir antras titulas. J.Benneteau pralaimėjo visus šešis finalus ir toliau lieka be ATP serijos titulo.

J.Nieminenas tapo pirmu tenisininku per devynerius metus laimėjusiu varžybas nuo kvalifikacijos. Paskutinį kartą Sidnėjaus turnyre tai 2003 metais pavyko padaryti Lee Hyung-Taikui iš Pietų Korėjos.

„Buvo šiek tiek keista pradėti finalą tokiu ankstyvu metu. Tačiau aš stengiausi susikaupti ties kiekvienu tašku ir žaisti savo žaidimą, – po pergalės kalbėjo J.Nieminenas. – Praėjo daug metų nuo iškovoto mano pirmo titulo, bet aš niekada nenustojau tikėti ir sunkiai dirbau.“

J.Benneteau pačioje susitikimo pradžioje laimėjo varžovo padavimų seriją, tačiau tai buvo vienintelis kartas kai kairiarankis Suomijos tenisininkas pralaimėjo savo padavimus.

J.Nieminenas iškart po vienetų finalo žaidė ir dvejetų turnyro finalą. Suomis poroje su australu Mattu Ebdenu 1:6, 4:6 nusileido broliams dvyniams Bobui ir Mike‘ui Bryanams.

Jau rytoj J.Nieminenas pradės kovą „Australian Open“ turnyre. Suomis pirmame rate žais su Davidu Nalbandianu. J.Benneteau susitiks su Karoliu Becku.