2018 06 07

Simona Halep puikiu stiliumi žengė į „Roland Garros“ finalą

Simona Halep trečią kartą karjeroje pasiekė Prancūzijoje vykstančio „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimanti Rumunijos tenisininkė 6:1, 6:4 pusfinalyje užtikrintai nugalėjo Garbinę Muguruzą iš Ispanijos.
Simona Halep
Simona Halep / „Scanpix“ nuotr.

„Žinojau, kad turiu būti agresyvi kaip ir ji, – apie pasirodymą pusfinalyje kalbėjo S.Halep. – Žinojau, kad ji susitikimą pradės labai galingai. Mano kojos buvo stiprios. Man taip pat pavyko atsakyti stipriu žaidimu. Tai buvo labai geras mačas. Nors pirmas setas ir baigėsi rezultatu 6:1.“

Antrame sete G.Muguruza pirmavo 4:2, tačiau nesugebėjo išsaugoti pranašumo, pralaimėjo keturis geimus iš eilės, setą ir mačą.

S.Halep 2014-aisiais metais „Roland Garros“ finale pralaimėjo Marijai Šarapovai. Praėjusiais metais Rumunijos tenisininkė finale turėjo pripažinti latvės Jelenos Ostapenkos pranašumą.

S.Halep finale kovos amerikiete ir praėjusių metų „US Open“ čempione Sloane Stephens. Rumunė dar niekada nėra laimėjusi „Didžiojo kirčio“ turnyro.

S.Halep šiemet jau žaidė „Didžiojo kirčio“ turnyro finale. Australijoje ji pralaimėjo Caroline’ai Wozniacki.