2020 01 23

Simona Halep sulaukė rimto pasipriešinimo iš kvalifikaciją įveikusios varžovės

Simona Halep (WTA-3) pratęsė savo kelionę link pirmojo „Australian Open“ turnyro trofėjaus karjeroje. Rumunė antrajame varžybų etape 6:2, 6:4 nugalėjo per kvalifikacines kovas į turnyrą patekusią britę Harriet Dart (WTA-173).
Simona Halep
Simona Halep / „Scanpix“ nuotr.

90-ąją pergalę „Didžiojo kirčio“ turnyruose pasiekusiai S.Halep antrasis mačas Melburne nebuvo toks lengvas, kaip gali pasirodyti iš galutinio rezultato.

Rumunė pirmajame sete laimėjo pirmuosius tris savo užsidirbtus break-pointus, o antrajame iš karto atitrūko 4:0, tačiau kur kas žemiau reitinguota jos varžovė sugebėjo atkurti intrigą.

H.Dart sugebėjo laimėti S.Halep padavimus, o pastarajai paduodant pergalei, britė turėjo galimybę išlyginti rezultatą break-pointu.

Vis dėlto riziką nukelti antrąjį setą į pratęsimą pajutusi rumunė sugebėjo apsiginti ir iškovojusi pergalę žengė tolyn.

„Atsidūriau pavojingoje situacijoje, nes pabaigoje praradau susikaupimą, – po mačo sakė S.Halep. – Ji pabaigoje žaidė labai gerai, tad man atsilaikyti buvo nelengva.“

Trečioji planetos raketė kitame etape grumsis su kazache Julija Putinceva (WTA-38), kuri 6:4, 2:6, 7:5 palaužė amerikietę Danielle Collins (ATP-25).