2014 07 13

Simona Halep triumfavo Rumunijoje ir prisivijo Mariją Šarapovą

Simona Halep laimėjo „BRD Bucharest Open“ turnyrą gimtojoje Rumunijoje. Trečia pasaulio raketė finale užtikrintai 6:1, 6:3 nugalėjo Italijos atstovę Robertą Vinči. Mačas truko vos 69-ias minutes.
Simona Halep laimėjo jau aštuntą titulą karjeroje
Simona Halep laimėjo jau aštuntą titulą karjeroje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
„Tai pirmas WTA turnyras organizuojamas Rumunijoje ir aš visa širdimi džiaugiuosi, kad jį laimėjau“, – pasakojo S.Halep.

Jau pačioje susitikimo pradžioje Rumunijos tenisininkė laimėjo varžovės padavimus ir pirmą setą. Antroje pusėje 24-ą vietą pasaulio reitinge užimanti R.Vinči išsiveržė į priekį 2:0. Tačiau Italijos atstovė persvara džiaugėsi neilgai.  S.Halep susigražino iniciatyvą ir laimėjo aštuntą titulą karjeroje.

22-ejų metų S.Halep demonstruoja įspūdingus rezultatus. Rumunijos teniso žvaigždė pirmą WTA turnyrą laimėjo praėjusiais metais Vokietijoje, o dabar pasaulio reitinge užima trečią vietą.

Pagal šiemet iškovotus WTA reitingo taškus S.Halep prisivijo Mariją Šarapovą. Rumunė vos 11 taškų atsilieka nuo pirmą vietą užimančius rusės. Trečioje vietoje Li Na.

Turnyro Bukarešte nugalėtoja pelnė 280 reitingo taškų ir 43-is tūkstančius dolerių.