2015 01 10

Simona Halep triumfavo „Shenzhen Open“ turnyre Kinijoje

Simona Halep ir paskutiniame „Shenzhen Open“ turnyro mače pademonstravo puikų žaidimą bei tapo šio WTA serijos turnyro nugalėtoja. Trečią vietą pasaulio reitinge užimanti tenisininkė finale 6:2, 6:2 nugalėjo šveicarę Timea Bacsinszky. Finalo mačas truko 62-i minutes.
Simona Halep
Simona Halep / AFP/„Scanpix“ nuotr.

S.Halep tik pirmame turnyro mače prireikė trijų setų mačo. Rumunijos tenisininkė vėliau ėmė demonstruoti neprilygstamą varžovėms žaidimą ir sėkmingai pratęsė pasirengimą „Australian Open“ turnyrui.

T.Bacsinszky turnyro pusfinalyje pateikė staigmeną ir nugalėjo antrą pagal skirstymą Čekijos tenisininkę Petrą Kvitovą.

S.Halep iškovojo devintą WTA serijos turnyro trofėjų karjeroje. Varžybų Kinijoje nugalėtojai atiteko 280 reitingo taškų ir 111 tūkst. dolerių premija.