2016 08 19

Sinsinačio turnyrą dėl traumos praleidęs N.Džokovičius sugrįžo į treniruotes

Po savaitės poilsio Monte Karle geriausias pasaulio tenisininkas Novakas Džokovičius sugrįžo į teniso kortus. Serbas treniruojasi Belgrade ant kieto aikštės paviršiaus. Pirmoji pasaulio raketė praleido Sinsinačio turnyrą, nes nuo olimpinių žaidynių kenčia riešo skausmus.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

N.Džokovičius pradėjo ruoštis jau rugpjūčio 29 dieną prasidėsiančiam „US Open“ turnyrui. Serbas jame dalyvaus 12 kartą, o pagrindinį čempionato trofėjų jis yra iškovojęs 2 kartus.

Pirmą kartą Niujorke jis triumfavo 2011-aisiais, o antrąjį titulą iškovojo praėjusiais metais.

Serbas neabejotinai norės atsigriebti už prastus pasirodymus Vimbldone bei olimpinėse žaidynėse. Londone jis trečiame etape krito prieš Samą Querrey, o olimpiniame teniso turnyre pralaimėjo jau pirmajame mače. Nesėkmę jis patyrė prieš 2016-ųjų sidabro medalininką Juaną Martiną Del Potro.

Šį sezoną N.Džokovičius iškovojo 7 titulus. Du trofėjus jis laimėjo „Didžiojo kirčio“ čempionatuose, keturis „Masters“ serijos varžybose bei vieną „ATP 250“ serijos turnyre Dohoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius