2017 04 17

Skausmus išgyvenęs Steve‘as Johnsonas tapo Hjustono čempionu

Steve‘as Johnsonas kamuojamas mėšlungio skausmų sugebėjo išplėšti pergalę ir tapo Hjustone vykusio „U.S. Men's Clay Court Championship“ turnyro čempionu. Amerikietis finale 6:4, 4:6, 7:6 (7:5) nugalėjo brazilą Thomazą Belluccį. Mačas truko dvi valandas ir 24-ias minutes.
Steve'as Johnsonas
Steve'as Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.

S.Johnsonas antrą kartą karjeroje tapo ATP serijos turnyro čempionu ir septintuoju amerikiečiu laimėjusiu šį turnyrą, kai jis nuo 2001-ųjų metų buvo perkeltas į Hjustoną.

„Laimėti gimtojoje šalyje, kai nesijauti labai gerai yra valio pavyzdys, – po pergalės kalbėjo S.Johnsonas. – Po šios savaitės mano kūne tiesiog visiškai neliko degalų. Daug veiksnių įtakojo mėšlungio skausmus, bet aš džiaugiuosi, kad sugebėjau susitvarkyti su sunkumais.“

Turnyro Hjustone čempionui atiteko 250 reitingo taškų ir beveik 100 tūkstančių dolerių premija. Vicečempionas buvo priverstas tenkintis 150 reitingo taškų ir dvigubai mažesne pinigų suma.

Th.Belluccis galėjo tapti pirmu tenisininku nuo Martino Verkerko pasiekimo 2004-aisiais metais, kuris čempionu tapo visas penkias dvikovas laimėjęs po trijų setų kovos.