TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialiniai tinklai šėlsta: pasaulis dėkoja R.Federeriui ir R.Nadaliui už reto grožio finalą

Rogeris Federeris nugalėjo Rafaelį Nadalį ir tapo „Australian Open“ čempionu
„Scanpix“ nuotr. / Rogeris Federeris nugalėjo Rafaelį Nadalį ir tapo „Australian Open“ čempionu
0

Rogeris Federeris sekmadienį triumfavo „Australian Open“ čempionate ir iškovojo beprecedentį 18-ą „Didžiojo kirčio“ titulą. Po 35-erių šveicaro triumfo Melburne socialiniai tinklai pašėlo – dešimtąją pasaulio raketę sveikino ir kiti tenisininkai, ir žiniasklaidos atstovai, o „Australian Open“ žyma kuriam laikui tapo pačia populiariausia „Twitter“ tinkle.

R.Federeris sekmadienį „Australian Open“ finale po permainingos kovos 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3 nugalėjo geriausią Ispanijos tenisininką Rafaelį Nadalį.

Taip dešimtoji pasaulio raketė tapo pirmu tenisininku istorijoje, tris skirtingus „Didžiojo kirčio“ turnyrus laimėjusiu po penkis kartus.

Nors R.Federeris pademonstravo įspūdingą tenisą, socialiniuose tinkluose pluošto sveikinimų sulaukė ir nuostabiai visą mėnesį žaidęs R.Nadalis.