2019 02 20

Šokiruojantis rezultatas Rio de Žaneire – 90-oji pasaulio raketė nukovė D.Thiemą

Prieš pirmojo etapo susitikimą su Dominicu Thiemu (ATP-8), serbas Laslo Djere (ATP-90) šiemet ant grunto ATP ture nebuvo iškovojęs nei vienos pergalės. Tačiau pasinaudojęs tragišku austro žaidimu tenisininkas laimėjo didžiausią karjeros mačą.
Dominicas Thiemas
Dominicas Thiemas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

L.Djere pergalę pasiekė rezultatu 6:3, 6:3.

Tai pirmoji serbo pergalė prieš pirmojo ATP dešimtuko žaidėją.

„Nuostabi diena. Tai neabejotinai skambiausia mano pergalė, todėl dabar aš labai laimingas. Dominicas nežaidė savo geriausio teniso, tačiau aš nuo galinės linijos žaidžiau tikrai solidžiai“, – kalbėjo susitikimo nugalėtojas.

Pirmosios turnyro raketės padavimus serbas laimėjo net penkis kartus.

Aštuntoji pasaulio raketė D.Thiemas „Rio Open“ turnyrą, kuris yra vertas 500-ų ATP taškų, laimėjo 2017 metais, o kitus du kartus pasiekė bent ketvirtfinalį.

Tai vienas blogiausių sezono startų per visą talentingo 25-erių tenisininko karjerą – įskaitant ir parodomąjį turnyrą Abu Dabyje, D.Thiemas laimėjo vos tris susitikimus iš 10-ies.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Fabio Fogninis pralaimėjo Felixui Auger-Aliassimei

Prestižines varžybas paliko ne tik pirmoji, bet ir antroji turnyro raketė Fabio Fogninis (ATP-16). Italas nesurado priešnuodžių prieš talentingo kanadiečio Felixo Auger-Aliassimes žaidimą - pralaimėjo 2:6, 3:6.