2017 11 14

Staigmena Italijoje: Laurynas Grigelis nugalėjo 130-ą pasaulio raketę

Laurynas Grigelis į savo sąskaitą įsirašė vieną didesnių karjeros pergalių. Lietuvos tenisininkas Italijoje prasidėjusiame „Challenger“ serijos turnyre 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjo Vokietijos tenisininką Oscarą Otte’ą, kuris pasauliniame reitinge užima 130-ą vietą.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

L.Grigelis mače atliko net 12-a neliečiamų padavimų, o Vokietijos tenisininkas net 10 dvigubų klaidų paduodant.

Praėjusiais metais L.Grigelis žaidė šio turnyro Brešoje finale ir iškovojo 55-is reitingo taškus. Todėl jam ypač svarbu kaip galima daugiau jų apginti (pagal teniso taisykles pelnyti reitingo taškau nusibraukia po metų).

Pirmame sete abu žaidėjai apsikeitė nesėkmingomis padavimų serijomis ir rezultatas buvo lygus 4:4. Tačiau L.Grigelis po atkaklios kovos dar kartą susitvarkė su vokiečio padavimais ir laimėjo pirmą dalį po 32-i minutes trukusios kovos.

Antro seto pradžioje Laurynas iškart laimėjo geimą po oponento padavimų ir pirmavo 2:0. Vokietis paprašė medicininės pertraukėlės ir vėliau pradėjo žaisti sėkmingiau. O.Otte’as išlygino rezultatą ir sportininkai buvo priversti žaisti pratęsimą.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Laurynas Grigelis

Tie-break’e ir vėl abu sportininkai žaidė taškas į tašką, tačiau paskutinį ir svarbiausią tašką laimėjo L.Grigelis.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteks 6 reitingo taškai, o antrame rate lauks akistata su Yannicko Jankovitso (ATP 391) ir Deniso Matsukevičiaus (ATP 817) poros nugalėtoju.

Turnyre Brešoje dalyvauja ir kitas lietuvis – Ričardas Berankis.

Jo mačas su Andrea Arnaboldžiu vyks 21:45 Lietuvos laiku ir irgi bus transliuojamas deuce.lt portale.

L.Grigeliui tai buvo jau 11-a pergalė iš eilės.