2018 11 12

Staigmena Londone – Kei Nishikoris tėškė antausį Rogeriui Federeriui

Pirma diena – pirma didelė sensacija. Septintoji turnyro raketė Kei Nishikoris (ATP-9) per pastarąjį mėnesį dukart nusileido šveicarui, tačiau viename iš svarbiausių turnyrų metuose pasiekė saldų revanšą.
Kei Nishikoris ir Rogeris Federeris
Kei Nishikoris ir Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

K.Nishikoris 7:6(4), 6:3 patiesė R.Federerį (ATP-3) ir įsirašė pirmą pergalę Lleytono Hewitto grupėje.

Po šiandienos susitikimų 1-2 vietas japonas dalijasi su Kevinu Andersonu, o 3–4 vietas užima R.Federeris ir Dominicas Thiemas.

Per 1 valandą ir 28 minutes pergalę pasiekęs Japonijos atstovas iškovojo 43-ią pergalę sezone. Šiemet tenisininkas taip ir neiškovojo titulo, tačiau triskart liko antras – Monte Karle, Tokijuje bei Vienoje.

Pirmojo seto baigtis galėjo pasisukti ir visai kita linkme. Kuomet R.Federeris pirmavo 6:5 bei 30:15 paduodant oponentui, atrodė, kad šveicaras susikurs dvi set point'o galimybes, tačiau K.Nishikoris atsakė magišku smūgiu.

37-erių šveicarui tai buvo devintasis pralaimėjimas šiame sezone. Tenisininkas ATP finalinį turnyrą yra laimėjęs 6 kartus, tačiau paskutinį kartą tai padarė 2011 metais.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Juanas Sebastianas Cabalis ir Robertas Farah

Antrajame dienos dvejetų susitikime Kolumbijos duetas J.S.Cabalis ir R.Farah užtikrintai 6:3, 6:4 nugalėjo kroato Nikola Mektičiaus ir austro Alexanderio Peyos porą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius