2017 01 06

Ant bedugnės krašto buvęs Novakas Džokovičius – „Qatar Open“ finale

Antroji pasaulio raketė Novakas Džokovičius vos nepatyrė netikėto pralaimėjimo „Qatar Open“ pusfinalyje. Serbas net penkis kartus buvo per tašką nuo pralaimėjimo, tačiau vis sugebėdavo atsitiesti ir įveikė Fernando Verdasco (ATP-42) 4:6, 7:6 (9:7), 6:3.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.

Pirmame sete geriausias planetos tenisininkas pirmavo rezultatu 4:2, tačiau tuomet pralaimėjo 4 geimus iš eilės bei setą. Antrame buvo žaidžiamas pratęsimas, kuriame F.Verdasco net penkis kartus turėjo šansą iškovoti pergalę mače, tačiau ja nepasinaudojo.

2:6 pratęsime atsilikęs serbas sugebėjo laimėti keturis taškus iš eilės, išlyginti rezultatą ir užtikrintai sužaisti pratęsimo pabaigą. N.Džokovičius trečiame sete du kartus palaužė F.Verdasco padavimų seriją ir iškovojo pergalę.

Šiame mače N.Džokovičius laimėjo 79 proc. savo pirmųjų padavimų ir keturis kartus palaužė varžovo kirčius. N.Džokovičius „Qatar Open“ turnyre dalyvauja trečius metus iš eilės, o 2016-aisiais laimėjo pagrindinį šių varžybų trofėjų.

Finale serbas susitiks su Andy Murray ir Tomašo Berdycho poros nugalėtoju, kurių mačas įvyks apie 19 valandą Lietuvos laiku.

Patekęs į finalą N.Džokovičius jau užsitikrino 110 tūkst. JAV dolerių bei 150 ATP reitingo taškų.