2015 12 15

Stanas Wawrinka tapo Šveicarijos metų sportininku

Stanas Wawrinka įveikė Rogerį Federerį ir tapo Šveicarijos metų sportininku. Šį sezoną ketvirtoji pasaulio raketė laimėjo savo „French Open“ finale prieš Novaką Džokovičių ir tai turėjo būti vienas svarbiausių veiksnių nulėmusių tenisininko pergalę.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Scanpix“/AP nuotr.

S.Wawrinka šiais metais nugalėjo „Chennai Open“ turnyre finale įveikęs Aljazą Bedene. Dėl Roterdamo turnyro trofėjaus jis įveikė Tomašą Berdychą.

Iškovojęs „Didžiojo kirčio“ turnyrą Prancūzijoje, šveicaras laimėjo turnyre Tokijuje, kuriame laimėjo prieš Benoitą Paire.

S.Wawrinka taip pat pasiekė „Australian Open“ pusfinalį bei Vimbldono ir „US Open“ ketvirtfinalius.

Stan Wawrinka élu sportif Suisse de l'année 2015.Merci à tous d'avoir contribué à cette belle année!http://www.tdg.ch/sports/actu/stan-wawrinka-elu-sportif-suisse-annee/story/18835682

Posted by Stan Wawrinka on Monday, December 14, 2015

R.Federeris šiuose rinkimuose liko antras. Trečioji pasaulio raketė šį sezoną laimėjo turnyrus Brisbane, Dubajuje, Sinsinatyje, Stambule, Hale ir Bazelyje.

Jis taip pat pasiekė „Indian Wells“, Vimbldono, „US Open“ ir „ATP World Tour“ finalus.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius