2015 01 11

Stanislas Wawrinka pirmą kartą karjeroje apgynė čempiono titulą ir triumfavo Čenajuje

Stanislas Wawrinka sėkmingai apgynė Indijoje vykusio ATP 250 serijos „Aircel Chennai Open“ turnyro čempiono titulą. Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimantis Šveicarijos tenisininkas finale 6:3, 6:4 nugalėjo po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį slovėną Aljazą Bedene.
Stanislasas Wawrinka ir Aljazas Bedene
Stanislasas Wawrinka ir Aljazas Bedene / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmo seto pradžioje S.Wawrinka pasinaudojo antru šansu laimėti varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 4:2. Pirma dalis truko 30 minučių. Antrame sete šveicaras dar kartą laimėjo 156-ą vietą pasaulio reitinge užimančio slovėnų padavimų seriją ir mačą. S.Wawrinka varžovui nesuteikė nė vieno šanso laimėti jo padavimus. Mačas truko valandą ir 10 minučių.

„Stanas šiandien žaidė puikiai, – po pralaimėjimo kalbėjo A.Bedene. – Tačiau tai buvo gera savaitė. Sunkus mano darbas atsipirko. Dabar tai mano pats mėgstamiausias turnyras. Ir aš čia grįšiu kitais metais.“

Praėjusiais metais po laimėto turnyro Čenajuje S.Wawrinka tapo ir „Australian Open“ čempionu.

„Tikiuosi sėkmingai pasirodyti „Australian Open“ turnyre, – po pergalės kalbėjo S.Wawrinka. – Bus keista ginti čempiono titulą. Tačiau dabar aš noriu džiaugtis šiuo laimėtu trofėjumi. Ne kiekvieną savaitę tai pavyksta padaryti ir tai nėra lengva ATP turo varžybose.“

S.Wawrinka pirmą kartą karjeroje apgynė čempiono titulą. 29-erių metų šveicaras  turnyro Indijoje nugalėtoju  tapo trečią kartą karjeroje.