2017 05 27

Strasbūre trofėjų laimėjusi Samantha Stosur išliko pirmąja šalies rakete

Geriausia Australijos tenisininkė Samantha Stosur iškovojo pergalę Prancūzijoje vykstančiame „Internationaux de Strasbourg“ turnyro finale. Ji po atkaklios kovos nugalėjo savo tautietę Darią Gavrilovą 5:7, 6:4, 6:3 ir išsaugojo pirmosios šalies raketės statusą.
Samantha Stosur
Samantha Stosur / Alter Photos/Sipa USA

Šeštadienį Stasbūre sprendėsi pirmosios Australijos teniso raketės likimas. Šiuo metu S.Stosur WTA pasaulio reitinge žengia 24-a, o D.Gavrilova visai šalia – 25-oje pozicijoje.

Tačiau D.Gavrilovai dar reiks kiek palaukti savojo šanso, nes pirmadienį WTA reitinge ji nuo S.Stosur vis dar atsiliks. Finale pralaimėjusi australė pakils į 24 vietą, o čempione tapusi tenisininkė šoktels į 22-ąją poziciją.

Tai devintasis S.Stosur karjeros titulas bei pirmasis šį sezoną. Prieš turnyrą Strasbūre ji nė karto nepateko į jokių varžybų pusfinalį, o ant grunto dangos iškovojo 9 pergales iš 14 susitikimų.

„Internationaux de Strasbourg“ čempione tapusiai S.Stosur atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 34 tūkst. eurų piniginė premija.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai