2014 06 15

Svajonė išsipildė: Ana Ivanovič laimėjo turnyrą ant žolės

Anglijoje pasibaigusio WTA serijos „AEGON Classic“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo favorite laikyta 26-erių metų serbė Ana Ivanovič, sekmadienį vienetų varžybų finale per 73 minutes 6:3, 6:2 sutriuškinusi 28-erių metų čekę Barborą Zahlavovą Strycovą.
Ana Ivanovič
Ana Ivanovič / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ana Ivanovič

Tai buvo pirmasis Serbijos tenisininkės laimėtas turnyras žolės dangos kortuose, trečiasis šiame sezone bei keturioliktas per visą karjerą.

Šiame sezone A.Ivanovič kortuose laimėjo 37 dvikovas ir pagal šį rodiklį pasivijo amerikietę Sereną Williams bei rusę Mariją Šarapovą.

Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteko 120 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA reitingo taškų.B.Zahlavova Strycova tenkinosi 64 tūkst. dolerių piniginiu prizu bei 305 įskaitiniais WTA klasifikacijos taškais.

Dvejetų varžybas laimėjo trečioji pora iš JAV – Raquel Kops-Jones ir Abigail Spears, finale 7:6 (7:1), 6:1 įveikusios australes Ashleigh Barty bei Casey Dellacquą.

WTA serijos moterų teniso turnyro Anglijoje prizų fondą sudarė 710 tūkst. dolerių.