Publikuota: 2017 liepos 31d. 15:28

Šveicarijoje – Fabio Fogninio triumfas

Fabio Fogninis
„Scanpix“ nuotr. / Fabio Fogninis

Geriausias Italijos tenisininkas Fabio Fogninis Šveicarijoje iškovojo pirmą sezono trofėjų. Sekmadienį pasibaigusio „Swiss Open“ turnyro finale 25-oji pasaulio raketė 6:4, 7:5 nugalėjo vokietį Yannicką Hanfmanną.

Užtikrintai finale žaidęs F.Fogninis atliko 21-ą smūgį be atsako ir padarė tik 11-a neišprovokuotų klaidų.

Tai buvo pirmas geriausio Italijos tenisininko titulas po kiek daugiau nei metų pertraukos.

„Visada yra gera laimėti. Man ši savaitė buvo sunki, ypač pirmas mačas. Džiugu, jog pavyko iškovoti titulą,“ – kalbėjo F.Fogninis.

F.Fogninis tai penktas ATP serijos titulas karjeroje. Įdomu, jog keturis iš penkių trofėjų italas laimėjo prieš tenisininkus, nepatenkančius tarp 90 geriausių pasaulio žaidėjų.

Už pergalę „Swiss Open“ finale 25-ajai pasaulio raketei atiteko 250 ATP reitingo taškų ir 86 tūkst. eurų.

Y.Hanfmannas ATP serijos turnyro finale žaidė pirmą kartą karjeroje.