2018 04 22

Talismaną iš Monako princo gavę broliai Bryanai iškovojo 116-ą čempionų trofėjų

Legendiniai broliai Bobas ir Mike’as Bryanai toliau gerina sau priklausančius rekordus ir prie įspūdingos trofėjų kolekcijos pridėjo dar vieną – amerikiečiai triumfavo Monte Karle vykusiame „Masters“ serijos dvejetų turnyre.
Broliai Mike'as ir Bobas Bryanai
Broliai Mike'as ir Bobas Bryanai / „Facebook“ nuotr.

B.Bryanas ir M.Bryanas finale 7:6 (7:5), 6:3 nugalėjo Oliverį Marachą ir Mate Pavičių. Mačas truko 79-ias minutes.

Tai jau šeštas brolių „Rolex Monte-Carlo Masters“ čempionų titulas.

Apdovanojimų ceremonijoje nugalėtojai nepamiršo padėkoti ir dar vienam ypatingam žmogui, kuris galimai prisidėjo prie jų sėkmės.

„Scanpix“ nuotr./Monako princas Albertas

„Noriu padėkoti Monako princui Albertui, kuris šiuo metu yra tribūnoje, – šypsodamasis kalbėjo Bobas Bryanas. – Pirmą varžybų dieną jis man davė laimingą monetą ir sakė laikyti krepšyje iki turnyro pabaigos. Tai atnešė sėkmę. Taigi, aš ją palaikysiu ir visą likusią sezono dalį.“

Bobas ir Mike’as Bryanai 38-ą kartą tapo „Masters“ serijos turnyro čempionais. Po savaitės dvyniai švęs 40-ąjį gimtadienį.

Paskutiniuose keturiuose žaistuose turnyruose broliai pasiekė finalus.

Už pergalę Monake čempionai pasidalins beveik 300 tūkstančių dolerių premiją. Tai jau 116-as jų čempionų titulas karjeroje.

Pirmą turnyrą karjeroje legendiniai amerikiečiai laimėjo 2001-aisiais metais Memfyje.