Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 17d. 12:59

Tenisininkai pasipiktinę sąlygų skirtumais „burbuluose“ Australijoje: mėgino ištrūkti iš viešbučio

Novakas Džokovičius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Novakas Džokovičius

Šiomis dienomis Australijoje iš skirtingų pasaulio kampelių nutūpė visas pasaulio teniso elitas, užsidaręs į vadinamuosius „burbulus“ Melburne bei Adelaidėje. Visgi sąlygos šiuose miestuose yra labai skirtingos, o tai iššaukė ir žaidėjų nepasitenkinimą bei netgi tam tikrą maišto formą.

Adelaidėje susirinko visa pasaulio teniso grietinėlė, kuriai buvo leista su savimi pasiimti ir daugiau komandos narių bei laisviau judėti dėl ne tokių griežtų suvaržymų šiame mieste.

Štai trijų „Didžiojo kirčio“ titulų savininkės Naomi Osakos nuotrauka su net keturiais komandos nariais iššaukė didelį pyktį, praneša žurnalistas Luca Fiorino.

Prie viešbučio, kuriame karantinuojasi pirmoji planetos raketė Novakas Džokovičius, priėjęs aistruolis greitai buvo išvarytas, tačiau gerai nusiteikęs serbas nusprendė pralinksminti praeivį ir su juo persimėtė keletu žodžių būdamas balkone.

Melburne situacija visai kitokia. Pasirodo, kad jau trečiajame užsakomajame reise buvo užfiksuotas COVID-19 atvejis, o visi šiame lėktuve buvę asmenys privalės izoliuotis 14-ai dienų savo viešbučio kambaryje ir jo palikti dėl treniruočių negalės.

Šeštadienį apie teigiamus koronaviruso atvejus pranešta reisuose Los Andželas-Melburnas bei Abu Dabis-Melburnas, tačiau naujausiais duomenimis dar vienas atvejis užfiksuotas ir reise Doha-Melburnas.

Tai reiškia, kad daugiau nei pusšimtis tenisininkų artimiausias dvi savaites praleis tik viešbučio kambaryje, bet kai kuriems iš jų tai nė motais.

Skelbiama, kad neįvardinti tenisininkai jau bandė ištrūkti iš viešbučio kambario ir dėl tokio savo veiksmo buvo ne tik griežtai įspėti, bet ir sulauks piniginės baudos iš turnyro organizatorių.

Jei tai pasikartos antrą kartą, tenisininkai bus nedelsiant pašalinti iš turnyro.

Kiekviename viešbučio, kuriame karantinuojasi atvykę tenisininkai, aukšte budi po sargybinį, tad prasmukti nepastebėtiems yra beveik neįmanoma.

Žaidėjus labiausiai piktina tai, kad dėl teigiamų COVID-19 atvejų užsakomuosiuose reisuose jie praranda teisę treniruotis, nors anksčiau „Australian Open“ direktorius Craigas Tiley tikino, kad tokių situacijų bus bandoma išvengti.

„Žmonės skundžiasi, kad mums yra suteikiamos privilegijos. Neturiu jokių bėdų su tuo, kad kitas 14 dienų būsiu savo kambaryje ir žiūrėsiu „Netflixą“. Patikėkite, man tai kaip svajonės išsipildymas, atostogos. Tačiau ko mes negalime daryti, tai varžytis turnyruose praleidus 14 dienų ant sofos. Tai yra didžiausia problema, o ne karantinas“, – piktinosi rumunė Sorana Cirstea.

„Mes skundžiamės ne karantinu, o nelygiomis treniruočių sąlygomis prieš tikrai svarbius turnyrus“, – jai antrino ir šveicarė Belinda Benčič.

Tarp nuskriaustųjų ne tik paminėtosios tenisininkės, bet ir „Didžiojo kirčio“ čempionės Sloane Stephens bei Viktorija Azarenka, taip pat Kei Nishikoris, Pablo Cuevas, Guido Pella, Vašekas Pospišilas ir kt.

„Australian Open“ Melburno parke turėtų startuoti vasario 8-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Deuce