2011 06 12

Julius Tverijonas pateko į Lietuvos Daviso taurės rinktinę

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Julius Tverijonas tapo paskutiniu Lietuvos Daviso taurės rinktinės nariu. Paskutinę Vilniuje vykusio turnyro dieną šiaulietis 6:1 6:4 įveikė Lauryną Antropiką.
Lietuviai ruošiasi mačui su Estija
J.Tverijonas atstovavo Lietuvai ir akistatoje su Estija. / avgi.lt nuotr.

Kitame dienos susitikime Julius Gotovskis 6:7 6:4 6:3 nugalėjo Oskarą Kalinauską.

Lietuvos ir Maroko rinktinių susitikimas liepos 8–10 dienomis vyks Vilniuje, Sereikiškių teniso aikštyne. Mačo nugalėtojai ir kitais metais žais Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antroje grupėje, o pralaimėjusi rinktinė kris į žemiausią grupę.

Julius Tverijonas (gim. 1994 06 14). Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis 2011 m. tapo Lietuvos aštuoniolikmečių čempionu. Pasauliniame 18-mečių reitinge šiaulietis užima 341-ą vietą. J.Tverijono treneris – Šarūnas Kulnys. J.Tverijonas jau buvo Lietuvos rinktinės sudėtyje šių metų kovo mėnesį vykusio Lietuvos–Estijos mačo metu.