2019 01 05

Teniso milžinų dvikovą ATP turnyro Indijoje finale laimėjo Kevinas Andersonas

„Tata Open Maharashtra“ turnyro Pune mieste, Indijoje, finale žiūrovai išvydo tikrą teniso bokštų mūšį – 203 cm ūgio Kevinas Andersonas susitiko su 211 cm ūgio kroatu Ivo Karlovičiumi.
Kevinas Andersonas
Kevinas Andersonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip ir buvo galima tikėtis, dvikovoje vyravo galingi žaidėjų padavimai, o setų baigtis sprendėsi pratęsimuose. Visgi juos kiek užtikrinčiau žaidė 6-oji pasaulio raketė Kevinas Andersonas, kuris lygiai prieš metus pralaimėjo šio turnyro finale.

PAR tenisininkas dvikovą laimėjo rezultatu 7:6(4), 6:7(2), 7:6(5).

Beje, ši dviejų milžinų akistata buvo pažymeta neeiliniu rekordu – tai buvo „aukščiausias“ ATP finalas „Open Era“ laikotarpyje. Iki šiol du aukščiausi tenisininkai, kovoję dėl ATP titulo, buvo Johnas Isneris ir jau minėtas Kevinas Andersonas.

32-ejų K.Andersonas trečiojo seto tiebreak'e buvo ties prarajos riba – pralaiminėjo 2:5, tačiau galiausiai sugebėjo atremti stiprius kroato kirčius ir laimėti šeštą ATP titulą karjeroje.

2 valandas ir 45 minutes trukusioje dvikovoje I.Karlovičius atliko 36 neatremiamus padavimus, o K.Andersonas – 21.

Turnyro nugalėtojas savo banko sąskaitą papildys daugiau nei 89 tūkstančiais JAV dolerių ir uždirbs 250 ATP reitingo taškų, o I.Karlovičius mėgausis 150 reitingo taškų ir 47 tūkstančiais JAV dolerių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius