2016 09 12

„Teniso piramidės“ vasaros sezono finalų nugalėtoju tapo Andrius Labunskas

Savaitgalį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne įvyko „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai. Pagrindiniu čempionato nugalėtoju tapo Andrius Labunskas, kuris finalinėje dvikovoje įveikė Darių Banį rezultatu 6:2, 7:5.
„Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai
„Teniso piramidės“ vasaros sezono finalai / Saulius Čirba
Temos: 1 Piramidė

Čempiono titulą iškovojęs A.Labunskas „Teniso piramidėje“ dar labiau pagerino savo pergalių ir pralaimėjimų santykį. Šiuo metu tenisininkas iš 33 susitikimų yra laimėjęs net 31, o triumfas finale leido jam pakilti į pirmąją vietą „Piramidėje“.

Antroje vietoje likęs D.Banys per rugsėjo mėnesį pakilo trimis laipteliais aukštyn ir šiuo metu užima antrąją poziciją.

Pagrindinio „Piramidės“ turnyro finalo bronza atiteko žiemos sezono čempionui Viktorui Gasiūnui. Šis patyręs turnyro žaidėjas savo sąskaitoje jau turi 139 pergales bei 125 pralaimėjimus.

„Iššūkio“ finalo nugalėtoju tapo Andrius Nikelis. Jis nesunkiai 6:3, 6:2 nugalėjo Jevgenijų Tekutjevą. Kovą dėl trečiosios vietos laimėjo Miroslavas Jančas, o „Iššūkio“ paguodos turnyrą laimėjo Mindaugas Baltakis, kuris sutriuškino Joną Mačiuitį 6:1, 6:0.