Publikuota: 2018 rugsėjo 10d. 11:57

„Teniso piramidės“ vasaros sezono finaluose – dar vienas Tado Skairio triumfas

Tadas Skairys
organizatorių nuotr. / Tadas Skairys

Sekmadienį Vilniaus Bernardinų kortuose finišavo tris dienas trukusios „Teniso piramidės“ vasaros sezono finalinės varžybos. Pagrindiniame turnyre, kuriame varžėsi 32 „Piramidės“ žaidėjai, triumfavo Tadas Skairys. Kuris, beje, šiemet nugalėjo ir žiemos finaluose.

Vasaros sezono finalinio turnyro pusfinalyje T.Skairys 6:1, 6:1 nugalėjo Paulių Andriukaitį, o finale 6:2, 6:3 įrodė pranašumą prieš Viktorą Gasiūną.

Kovoje dėl pagrindinio turnyro bronzos medalio Miroslavas Jančas 6:2, 6:1 įveikė P.Andriukaitį.

33-64 vietas šiame projekte užimantys tenisininkai varžėsi „Iššūkio“ finale. Čia sėkmė lydėjo Skirmantą Kadžių, kuris 6:4, 6:2 nugalėjo Jevgenijų Tekutjevą. Tuo tarpu trečioji „Iššūkio“ finalo vieta atiteko Martynui Jociui 6:3, 3:0 iš kovos pasitraukusiam Vaidotui Šapalui.

Paguodos turnyro prizą laimėjo Arūnas Šveistys. Finale jam be kovos buvo įskaityta pergalė prieš Aleksejų Nikiforovą.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų.

Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.

Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu. Po jų pirmieji 64 „Piramidės“ žaidėjai, priklausomai nuo jų rezultatų finale, persiskirsto savo pozicijomis iki kito finalinio turnyro.

Verslas

Vijūnėlės dvaro savininkams skirta bauda – po 50 eurų kasdien, kol nugriaus statinį

Verslas

Legalių nuomotojų daugėja, tačiau dauguma – šešėlyje

Aktualu

Elžbieta Banytė: Kaip mūsų vaikus padaro neraštingais – žvilgsnis iš vidaus

15min iš Belgrado Sportas

E.Jankauskas apie savo ateitį: „Dar nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti“

Pasaulis kišenėje

7 vietos, kuriose geriausia stebėti Šiaurės pašvaistę

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ kelyje dar nenugalėta CSKA su M.Jordano krikštasūniu (2/4)

Monika Šalčiūtė prakalbo apie santykius su Donatu Motiejūnu: „Nežinau, ar draugavau, ar buvau meilužė“

Sportas

Agonijos pabaiga: Lietuvos rinktinė sutriuškinta Serbijoje

15min iš Maskvos 24sek

Gyvenimas

10 naudingiausių dalykų, kurių išmokau beveik 20 metų dirbdama su Martha Stewart

Aktualu

Prezidentės darbą gyventojai įvertina aštuonetu

Aktualu

Turkija neatsisakys pirkti iš Rusijos zenitinių raketų sistemų S-400

Donatui Montvydui pozavusios žmonos Veronikos nuotrauka – tarsi nuo viršelio: „Jis turi gerą akį“

Aktualu

Finansų ministras V.Šapoka: laukia įtemptas ruduo

Deuce

N.Džokovičius atskleidė, kas pakeitė jo sezoną: „Visiems patarčiau tai padaryti“

24sek

Po latviško dušo Mindaugas Kuzminskas išskyrė tris rinktinės problemas

Verslas

Dėl didžiulio susidomėjimo pirmojo būsto parama regionuose SADM papildomi skirs 2 mln. eurų

Aktualu

Kauno Chemijos gatvėje sustabdytame BMW policija rado narkotikų

Gazas

Geriausias pajūrio vairuotojas – sporto varžybų komentatorius Darius Simutis

Aktualu

Artūras Zuokas: Vilnius – miestas, kur kiekvienas turi teisę į nemokamą vandens stiklinę

Maistas

5 nostalgiški naminiai pyragai, kurie tikrai nenuvils

Aktualu

Paulius Morkūnas: Infliacijai lėtėjant nemalonų siurprizą gali pateikti gamtos išdaigos

Daina Bilevičiūtė plaukus nudažė povo uodegos spalvomis: „Ir kas pasakys, kad aš ne gėlė“

Aktualu

Armėnijos premjeras N.Pašinianas žada, kad rinkimai įvyks iki kitų metų vasaros

Gazas

Po finišo Elektrėnų ralyje – B. Vanago sveikinimai komandos draugams ir atkakliam varžovui

Sportas

Kinijos futbolininkus į olimpines žaidynes temps garsusis olandas

Aktualu

Prezidentė ragina Seimą nesižvalgyti atgal, opozicija prognozuoja komisijų sesiją

Aktualu

Linas Kontrimas: Kodėl savos bėdos verčiamos įsivaizduojamu visų karu?

Aktualu

Kauno policija tramdė BMW automobiliu vykusią trijulę: grasino susidoroti

Iš kur ant XII a. abatijos Škotijoje atsirado „ateivis“

24sek

Atviromis kortomis žaidęs D.Adomaitis: „Po tokių rungtynių sunku rasti kažką gero“