2019 04 15

„Teniso piramidės“ žiemos sezonas pasibaigė eiliniu T.Skairio triumfu

Tadas Skairys tęsia įspūdingą dominavimą „Teniso piramidės“ turnyruose. Tenisininkas sekmadienį triumfavo SEB arenoje pasibaigusiame žiemos sezono finale ir apgynė prieš metus iškovotą titulą. Jis taip pat yra ir vasaros sezono čempionas.
Tadas Skairys
Tadas Skairys / SEB arenos nuotr.
Temos: 1 SEB arena

„Teniso piramidės“ reitingo lyderis T.Skairys buvo nenugalimas pagrindiniame finalo turnyre, kuriame dalyvavo 32 aukščiausius reitingus turėję žaidėjai. Nei vieno seto turnyre nepralaimėjęs T.Skairys pusfinalyje 7:5, 6:2 nugalėjo Darių Banį, o finale po gana įtemptos kovos 7:5, 6:4 pranoko antroje reitingo vietoje esantį ilgametį šio turnyro dalyvį Viktorą Gasiūną.

Trečioji vieta atiteko Dariui Baniui, kuris mažajame finale 6:4, 6:2 įveikė Andrių Guzaitį. Penktas liko Miroslavas Janč.

„Iššūkio“ taurę iškovojo Andrius Nikelis. Jis finale 6:2, 6:3 nugalėjo Skirmantą Kadžių. Dėl „Iššūkio“ taurės varžėsi tenisininkai, kurie reitinge užėmė 33-64 vietas. Paguodos prizą pelnė Simonas Pocius, kuris lemiamoje akistatoje 7:5, 6:2 įrodė pranašumą prieš Titą Abramavičių.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ reitingo poziciją.

Šiuo metu reitinguojami yra net 293 „Teniso piramidės“ žaidėjai.

Du kartus per metus yra žaidžiami šio projekto finalai, kurių kiekvienas vyksta vasaros ir žiemos sezono metu.