2010 10 10

Teniso turnyrą Tokijuje laimėjo Nadalis

Japonijos sostinėje vykusį ATP serijos vyrų teniso turnyrą „Rakuten Japan Open Tennis Championships 2010“, kurio prizų fondą sudarė 1,1 mln. JAV dolerių, laimėjo pajėgiausias planetos tenisininkas 24 metų ispanas Rafaelis Nadalis.
R.Nadalio džiaugsmas
R.Nadalio džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį vienetų varžybų finale šių varžybų debiutantas Rafaelis Nadalis vos per 77 minutes 6:1, 7:5 nugalėjo penktąjį reitingą turėjusį prancūzą Gaelį Monfilsą ir laimėjo jau septintąjį šiais metais ir 43–ąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.

Be pagrindinio prizo, turnyro Tokijuje nugalėtojui atiteko 261 500 dolerių čekis bei 500 ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų turnyre pergalę šventė amerikietis Ericas Butoracas ir Olandijos Antilų salų atstovas Jeanas Julienas Rojeris, finale po atkaklios ir permainingos kovos 6:3, 3:6 [10:4] įrodę savo pranašumą prieš italo Andreaso Seppi ir ruso Dmitrijaus Tursunovo duetą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams