Teniso turnyre Estijoje niekas neprilygo 14-metei Akvilei Paražinskaitei

Akvilė Paražinskaitė ir Arūnas Balžekas
Asmeninio arch.nuotr / Akvilė Paražinskaitė ir Arūnas Balžekas
0

14-metė tenisininkė Akvilė Paražinskaitė parodė savo charakterį. „Estonian Junior Open 2011“ teniso turnyre, kuriame varžėsi sportininkės iki 18 metų, lietuvė įveikė visas penkias varžoves ir tapo varžybų nugalėtoja.

Finale A.Paražinskaitė 6:4, 6:1 nugalėjo pusmečiu vyresnę italę Francesca Gariglio ir pasiekė didžiausią laimėjimą šį sezoną.

A.Paražinkskaitės kelias Estijoje:

Jau pirmame varžybų rate Lietuvos tenisininkei teko kovoti su pirmąja pagal skirstymą turnyro rakete švede Donika Bashota. Po trijų setų kovos mūsų šalies sportininkė dvejais metais vyresnę varžovę nugalėjo rezultatu 6:0, 1:6, 6:0.

Antrame rate A.Paražinskaitė 4:6, 6:2, 6:0 įveikė 15-metę baltarusę Viyaletą Shatalovą.

Ketvirtfinalyje lietuvė po daugiau nei trijų valandų kovos 4:6, 6:4, 6:3 palaužė Ericą Hendzel ir pateko į turnyro pusfinalį, kuriame 2:6, 6:3, 6:2 įveikė penkiolikmetę danę Martinę Ditlev.

A.Paražinskaitė šį sezoną įžengė ir į suaugusiųjų tenisą. Trijuose turnyruose Turkijoje ji pasiekė šešias pergales ir patyrė dvi nesėkmes. Pagal ITF taisykles ir amžiaus standartus šį sezoną keturiolikmetė sportininkė galės dalyvauti aštuoniuose suaugusiųjų turnyruose. Dar 5 turnyrai talentingos tenisininkės lauks rugsėjį ir spalį toje pačioje Turkijoje.