2010 11 10

Teniso turnyre Paryžiuje – favoritų traumos ir pergalės

Teniso turnyre Paryžiuje kovas pradėjo favoritai. Sunkią pergalę antrajame rate pasiekė škotas Andy Murray‘us. Jis paskutiniajame sete patyrė riešo traumą, tačiau 2:6, 6:4, 6;3 nugalėjo D.Nalbandianą.
Traumuotas A.Murray'us pateko į kitą varžybų etapą
Traumuotas A.Murray'us pateko į kitą varžybų etapą / „Scanpix“ nuotr.

Problemų su riešu A.Murray‘us turėjo ir anksčiau. Dėl riešo traumos 2007–aisiais jis praleido atvirąjį Prancūzijos ir Vimbildono čempionatus bei negalėjo žaisti devynias savaites praėjusiais metais. Nieko keista, kad po mačo škotas prisipažino, jog stipriai išsigando.

„Mačo pabaigoje jaučiausi nekaip, bet dabar manau, kad viskas bus gerai ir aš galėsiu sėkmingai užbaigti sezoną.“

Kitame rate ketvirtoji pasaulio raketė Murray‘us susitiks su tryliktąjį reitingą turinčiu kroatu M.Ciliciumi.

Kitame šios dienos susitikime čempiono titulą ginantis Novakas Djokovičius po dviejų setų kovos 6:4, 6:3 įveikė argentinietį J.Monaco. Kitame rate serbo lauks J.Isnerio ir M.Llodra‘os poros nugalėtojas.

Amerikietis A.Roddickas 6:1, 6:4 palaužė norvegą J.Nienineną ir kitame ture susitiks su latviu E.Gulbiu.

Teniso turnyre Paryžiuje latvis Ernestas Gulbis nugalėjo 10–ąją pasaulio raketę rusą Michailą Južną. 26–ą vietą planetos reitinge užimantis Latvijos tenisininkas pergalę iškovojo, kai varžovas antrajame sete dėl nugaros skausmų pasitraukė iš kovos.

Teniso turnyre Paryžiuje sportininkai kovoja ne tik dėl piniginio prizo. Tai paskutinė galimybė patekti į baigiamąjį sezono turnyrą Londone, kuriame susirungs aštuoni stipriausi pasaulio tenisininkai.

Pirmoji planetos raketė ispanas Rafaelis Nadalis dėl peties traumos priverstas šį turnyrą praleisti.