2011 05 01

Teniso turnyre Portugalijoje triumfavo Anabel Medina Garrigues, o Ispanijoje – Roberta Vinci

Estorilyje (Portugalija) pasibaigusio WTA serijos „Estoril Open“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo ispanė Anabel Medina Garrigues, vienetų finale 6:1, 6:2 sutriuškinusi vokietę Kristiną Barrois.
Anabel Medina Garrigues džiaugsmas.
Anabel Medina Garrigues džiaugsmas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Tai buvo jau dešimtasis 28 metų Ispanijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojai atiteko 37 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 klasifikacijos taškų.

29 metų Vokietijos tenisininkė tenkinosi 19 tūkst. JAV dolerių piniginiu prizu bei 200 įskaitinių reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo rusė Alisa Kleibanova ir Galina Voskobojeva iš Kazachstano, 6:4, 6:2 įveikusios graikę Eleni Daniilidou ir olandę Michaellą Krajiček.

Nugalėjo po metų pertraukos

Barselonoje (Ispanija) pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro nugalėtoja po metų pertraukos antrą kartą tapo šeštoji raketė italė Roberta Vinci.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Roberta Vinci
Roberta Vinci

Finale Italijos tenisininkė, kuri šiame turnyre triumfavo ir 2009 metais, 4:6, 6:2, 6:2 nugalėjo čekę Lucie Hradečką.

Tai buvo jau ketvirtasis 25 metų R.Vinci laimėta WTA serijos teniso turnyras.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojai atiteko 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

25 metų čekė tenkinosi 19 100 JAV dolerių čekiu bei 200 reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo čekės Iveta Benešova ir Barbora Zahlavova Strycova, finale 5:7, 6:4, 11:9 įveikusios Pietų Afrikos Respublikos atstovę Natalie Grandin poroje su čeke Vladimira Uhlirova.