2017 02 09

Thomazas Bellucci Ekvadore palengva keliauja iki antro finalo iš eilės

Pajėgiausias Brazilijos tenisininkas Thomazas Bellucci antrus metus iš eilės pateko į „Ecuador Open“ turnyro ketvirtfinalį. 100-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis brazilas ketvirtadienio naktį 7:6 (10:8), 7:6 (7:2) palaužė serbą Janko Tipsarevičių.
Thomazas Bellucci
Thomazas Bellucci / „Scanpix“ nuotr.

Antrame sete Th.Bellucci pirmavo 2:0, tačiau nesugebėjo išsaugoti vieno „break’o“ persvaros.

Dėl vietos „Ecuador Open“ turnyro pusfinalyje brazilas, pernai pasiekęs šių varžybų finalą, susikaus su Argentinos atstovu Renzo Olivo, kuris 7:6 (7:3), 2:6, 6:3 įveikė kolumbietį Santiago Giraldo.

Ketvirtadienį vienuoliktą pergalę iš eilės Ekvadore iškovojo ir Victoras Estrella Burgosas. Jis 3:6, 6:2, 6:4 nugalėjo slovaką Andrejų Martiną. Antrame etape V.E. Burgosas susitiks su Ivo Karlovičiumi.

Į „Ecuador Open“ ketvirtfinalį pateko ir kvalifikaciją įveikęs ispanas Roberto Carballesas Baena, 6:3, 6:4 patiesęs kortų šeimininką Giovannį Lapentti, kuriam tai buvo paskutinis ATP serijos turnyras karjeroje.