2017 10 17

Laurynas Grigelis po trečio seto pratęsimo patyrė pralaimėjimą

Laurynui Grigeliui po rugsėjo mėnesį laimėto „Futures“ serijos teniso turnyro sunku sugrįžti į pergalių kelią. 277-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis Vokietijoje prasidėjusiame „Challenger“ serijos turnyre po itin atkaklios kovos 6:7 (4:7), 6:3, 6:7 (3:7) nusileido Jeremy’iui Jahnui ir patyrė jau penktą pralaimėjimą iš eilės.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Elvio Žaldario nuotr.

Po nesėkmingai pasibaigusio pirmo seto L.Grigeliui pavyko atsitiesti. Lietuvis kartą laimėjo varžovo padavimų seriją ir antrą setą.

Trečiame abu žaidėjai po kartą apsikeitė nesėkmingomis padavimų serijomis, tačiau lemiamą pratęsimą sėkmingiau sužaidęs vokietis išplėšė sunkią pergalę. Mačas truko dvi valandas.

Vokietijos tenisininkas pasauliniame reitinge užima 248-ą vietą. L.Grigelis – 277-as. Abiem tai buvo pirma tarpusavio dvikova.

Už pergalę pirmame rate žaidėjui atiteko 6 reitingo taškai, o kitame etape lauks akistata su trečiu pagal skirstymą Yannicku Hanfmannu (ATP 132) arba Mareku Jaloviecu (ATP 254).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius