Publikuota: 2019 kovo 16d. 20:21

„Riestainį“ italui išrašęs Ričardas Berankis pateko į finalą Kanadoje

Ričardas Berankis
„Scanpix“ nuotr. / Ričardas Berankis

Ričardas Berankis (ATP-95) tęsia sėkmingą pasirodymą Kanadoje vykstančiame uždarų patalpų „Challenger“ serijos turnyre ant kietosios dangos.

Pusfinalyje pirmoji Lietuvos raketė 6:4, 6:0 nugalėjo italą Matteo Violą (ATP-268).

Pirmajame sete stipriau startavo 31-erių italas, kuris laimėjo R.Berankio padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:1. Laiku atsitiesęs lietuvis laimėjo kitą italo padavimų seriją ir išplėšė setą 6:4.

Antrajame sete R.Berankis visiškai dominavo ir neleido italui iškovoti nei vieno geimo.

Tai buvo pirmoji šių tenisininkų akistata.

R.Berankis finale susitiks su Yannicku Madenu (ATP-119).

Pusfinalį laimėjęs lietuvis iškovojo 48 ATP reitingo taškus ir 4240 JAV dolerių.

Pirmoji Lietuvos raketė Drumondvilio „Challenger“ turnyre svečiuojasi pirmą kartą ir yra aukščiausią reitingą turintis turnyro dalyvis.