2018 11 07

Ričardas Berankis užtikrintai startavo Prancūzijoje

Stipriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-116) Mouilleron Le Captif „Challenger“ serijos turnyre Prancūzijoje startavo pergalingai.
Ričardas Berankis

Pirmajame etape lietuvis 7:5, 6:2 nugalėjo mažai teniso pasaulyje žinomą Tomą Jomby (ATP-318).

27-erių prancūzui tai buvo tik septintoji dvikova pagrindinėse „Challenger“ turnyrų varžybose šiais metais. Tenisininkas yra iškovojęs 3 pergales ir patyręs 4 pralaimėjimus.

Rugsėjo viduryje turnyrams persikėlus į uždaras patalpas R.Berankis demonstruoja pagirtiną formą – laimėjo 12 susitikimų iš 17.

Aštuntfinalyje R.Berankis susitiks su Maxime Janvieru (ATP-211), kuris 6:2, 6:2 nugalėjo Lucą Vanni (ATP-152).

Lietuvis pasiekė du ketvirtfinalius ATP turo varžybose bei finalą „Challenger“ serijos turnyre.

Šią savaitę tenisininkas yra skirstytas penktuoju numeriu, o įveikus pirmus du varžovus, ketvirtfinalyje lietuvio potencialiai lauktų buvusi 18-oji pasaulio raketė prancūzas Benoit Paire (ATP-53).

Vasario mėnesį viename iš ITF turnyrų T.Jomby jėgas surėmė su kitu lietuviu – Laurynu Grigeliu. Tą dvikovą 6:7(4), 3:6 prancūzas pralaimėjo.

Ričardas Berankis šiame sezone yra iškovojęs 35 pergales ir patyręs 26 pralaimėjimus.