15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 4d. 22:02

Tomašas Berdychas sensacingai pralaimėjo Indijoje. Janko Tipsarevičius užtikrintai žengė į pusfinalį

Tomašas Berdychas
„Scanpix“ nuotr. / Tomašas Berdychas
Roberto Bautista Agutas iškovojo didžiausią karjeros pergalę. 80-ą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas pirmą kartą karjeroje nugalėjo ATP Top 10 žaidėją. Indijoje vykstančiame „Aircel Chennai Open“ ketvirtfinalyje 7:5, 2:6, 6:3 nugalėjo šeštą pasaulio raketę Tomašą Berdychą. Mačas truko dvi valandas ir 18 minučių.

R.B.Agutas pusfinalyje kovos su prancūzu Benoitu Paire, kuris taip pat po atkaklios kovos 6:4, 1:6, 7:5 nugalėjo du kart šių varžybų čempioną Mariną Čiličių iš Kroatijos.

Kitą pusfinalio porą sudarys Janko Tipsarevičius iš Serbijos ir Aljazas Bedene iš Slovėnijos.

J.Tipsarevičius ketvirtfinalyje 6:2, 6:4 įveikė japoną Go Soedą.

„Tai buvo daug sudėtingesnis mačas nei rodo rezultatas, – teigė J.Tipsarevičius. – Žinojau, kad žaidžiu gerai, todėl privalėjau būti kantrus ir laukti savo galimybės atlikti break‘ą.“

23 metų A.Bedene netikėtai 6:2, 7:6(6) nugalėjo Stanislasą Wawrinką ir pirmą kartą karjeroje žais ATP pusfinalyje.

„Jis žaidė geriau už mane, – po pralaimėjimo pareiškė S.Wawrinka. – Aš nepažįsto jo, tačiau žinojau, kad jis demonstruoja gerą žaidimą. Šiandien aš nežaidžiau gerai, tačiau pirmame sezono turnyre niekada nebūna lengva.“