2015 01 09

Davidas Ferreras sustabdė kroatų milžiną Ivo Karlovičių ir pateko į finalą

Ketvirtfinalyje Novaką Džokovičių nugalėjusiam Ivo Karlovičiui nepavyko sukurti dar vienos staigmenos. Nors kroatas atkakliai priešinosi Davidui Ferrerui, tačiau į turnyro Dohoje finalą žengė ispanas.
Davidas Ferreras
Davidas Ferreras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Milžino ir nykštuko kova. Taip būtų galima pavadinti mačą tarp D.Ferrero ir I.Karlovičiaus. Ispano ūgis siekia vos 175 centimetrus, tuo tarpu kroatas yra net 210 centimetrų ūgio. D.Ferreras pralaimėjo kroatui pirmą setą 7:6(2), tačiau vėliau atsigriebė 7:6(5), 7:6(4).

I.Karlovičiaus neišgelbėjo ir jo vizitinė kortelė – itin galingi padavimai. Šiame mače kroatas atliko 30 neliečiamų padavimų. Tai buvo jau 97 toks I.Karlovičiaus padavimas šiame turnyre. Per visą savo karjerą Kroatijos tenisininkas atliko net 9092 neatremiamus padavimus, už jį daugiau kartų tai yra padaręs tik Goranas Ivaniševičius – 10183.

D.Ferrero varžovu „Qatar Exxonmobil Open“ turnyro finale tapo Tomašas Berdychas.

Čekas pusfinalyje gana lengvai nugalėjo Andreas Seppi iš Italijos – 6:2, 6:3. Praėjusiais metais T.Berdychas Dohoje iškovojo čempiono titulą dvejetų varžybose.