2011 08 25

„US Open“ atranką galingais kirčiais pradėjo ir Laurynas Grigelis

Į paskutinio šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro – „US Open“ – antrąjį kvalifikacijos ratą iškopė ir kitas lietuvis – 242-oji pasaulio raketė Laurynas Grigelis.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pirmajame rate 20-metis vos per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo 219-ąją poziciją geriausiųjų pasaulio tenisininkų reitinge užimantį vengrą Adamą Kellnerį. Už šią pergalę lietuvis užsitikrino aštuonis ATP reitingo taškus ir 5 tūkst. 625 JAV dolerių čekį.

Per šį mačą L.Grigelis atliko net vienuolika neatremiamų padavimų ir per savo pirmąjį padavimą pralaimėjo vos penkis taškus. Tuo tarpu varžovas padarė net aštuonias dvigubas klaidas, rašo tenisaslt.lt.

Kitame etape L.Grigelis susitiks su 172-ąja pasaulio rakete, vokiečiu Bastianu Knitteliu, kuris per valandą ir keturias minutes 6-4, 6-2 įveikė 115-ąją poziciją ATP klasifikacijoje užimantį tautietį Mischą Zverevą.

Priminsime, jog pirmąjį „US Open“ ratą solidžia pergale pradėjo ir Ričardas Berankis.

Pagrindinis „US Open“ turnyras, kurio prizinį fondą sudaro net 23,718 mln. JAV dolerių, startuos rugpjūčio 29 dieną.