2016 08 30

„US Open“ čempionato starte – Kei Nishikorio pergalė

Septintoji pasaulio raketė Kei Nishikoris paskutiniame metų „Didžiojo kirčio“ turnyre startavo pergalingai. Geriausias Japonijos tenisininkas nuo trečio seto sumažino apsukas, tačiau tai jam nesutrukdė įveikti 96-osios pasaulio raketės Benjamino Beckerio iš Vokietijos. Pirmojo „US Open“ etapo dvikova baigėsi K.Nishikorio pergale 6:1, 6:1, 3:6, 6:3.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.

K.Nishikoris B.Beckerį nugalėjo trečią kartą per keturias jų dvikovas.

Mače K.Nishikoris atliko 47 smūgius be atsako ir padarė tik 22 neišprovokuotas klaidas. Tuo tarpu Vokietijos tenisininkos smūgių be atasko ir klaidų santykis buvo neigiamas – 23-43. Be to, 96-oji pasaulio raketė padarė 10 dvigubų klaidų.

Už sėkmingą startą „US Open“ čempionate K.Nishikoriui atiteko 45 reitingo taškai ir daugiau nei 77 tūkst. JAV dolerių. Antrame etape geriausias Japonijos tenisininkas raketes surems su talentinguoju rusu Karenu Kačianovu (ATP-95), kuris 6:3, 6:3, 4:6, 6:3 nugalėjo italą Thomasą Fabbiano (ATP-111).

Šiuo metu septintoji pasaulio raketė yra gana neblogos formos. Iš pastarųjų 15-os dvikovų japonas laimėjo 12-a.

„US Open“ čempionatas yra vienintelis „Didžiojo kirčio“ turnyras, kuriame K.Nishikoriui pavyko pasiekti finalą. Dėl titulo Niujorke jis kovėsi 2014 metais, bet nusileido kroatui Marinui Čiličiui.

Antradienį „US Open“ čempionato starte iškovojo Alexanderis Zverevas, 3:6, 6:1, 6:4, 7:6 (7:4) nugalėjęs Danielį Brandsą, ir prancūzas Jeremy Chardy, kuris 6:4, 6:4, 6:1 įveikė jaunąjį amerikietį Michaelą Mmohą.