Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 11d. 19:43

„US Open“ skandalas įsiutino teisėjus – nori boikotuoti Serenos Williams mačus

Serena Williams
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Serena Williams

„The Times“ praneša, kad teisėjų bendruomenė yra kaip reikiant pasipiktinusi dėl „US Open“ finalo, kuriame Sereną Williams baudęs teisėjas Carlosas Ramosas buvo griežtai pasmerktas.

Teniso pasaulyje vis dar nekyla diskusijos dėl skandalingojo mačo, kuriame S.Williams išplūdo teisėją, kuris iš jos atėmė geimą.

Po mačo daug kas suskubo kritikuoti C.Ramoso darbą. Portugalą pasmerkė JAV teniso asociacija ir Moterų teniso asociacija (WTA). Tik praėjus 48 valandoms po mačo Tarptautinė teniso asociacija ITF apgynė teisėją ir pabrėžė, kad jo teisėjavimas buvo teisingas.

Tokia pavėluota reakcija ir kolegos pasmerkimas įsiutino teisėjų bendruomenę. Patys teisėjai dėl kontraktų su teniso valdžia ir „Didžiojo kirčio“ turnyrais negali nieko komentuoti žiniasklaidai. Kyla klausimas – kaip apsiginti, kai visas pasaulis tave puola?

Tai paskatino kalbas apie būtiną formuoti Teisėjų profsąjungą. „The Times“ remdamasi anoniminiais šaltiniais taip pat skelbia, kad pasigirdo siūlymų boikotuoti mačus, kuriuose žais S.Williams.

„Carlosas Ramosas buvo tiesiog sušertas vilkams dėl to, kad dirbo savo darbą. Teisėjai svarsto, kaip gali apsiginti. Viena iš idėjų yra boikotuoti Serenos Williams mačus, kol ši neatsiprašys dėl teisėjo, kurį pavadino melagiu ir vagimi“, – rašoma straipsnyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Deuce